Rozwiazania

Rozwiazania

Konwersja Dokumentów

Serwis PDFnaDOC pozwoli Ci skonwertować pliki PDF na pliki DOC obsługiwane przez edytor tekstu Microsoft Office.

Jakie korzyści płyną ze zmiany plików PDF na pliki DOC ?
Możliwość modyfikowania treści
Możliwość wyszukiwania fraz w tekście
Możliwość kopiowania dowolnych fragmentów tekstu
Obsługiwane są przez edytory tekstu
 

 Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym produktem ,dostępny jest on pod adresem http://www.pdfnadoc.com

System OCR

Serwis OCRZilla pozwoli Ci zmienić zdjęcia dokumentów papierowych (tzw. skany) w cyfrowe pliki dokumentów obsługiwane przez wszystkie popularne edytory tekstu. Jakie korzyści płyną ze zmiany skanów w cyfrowe pliki dokumentów?

  1. Możliwość modyfikowania treści
  2. Możliwość wyszukiwania fraz w tekście
  3. Możliwość kopiowania dowolnych fragmentów tekstu
  4. Zajmują o wiele mniej miejsca
  5. Obsługiwane są przez wszystkie edytory tekstu

 Zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym produktem ,dostępny jest on pod adresem http://www.ocrzilla.pl

Systemy ERP / FK

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Comarch posiadamy odpowiednio wykwalifikowanych pracowników którzy na Państwa życzenie wdrożą kompletny system zarządzania firma CDN OPTIMA. CDN OPTIMA to wielomodułowy program zaspokajający potrzeby każdej malej i średniej firmy, biura rachunkowego i firmy prowadzącej sprzedaż detaliczna. Jego główna cecha jest zintegrowanie, wprowadzone dane sa dostępne we wszystkich modułach - to funkcjonalność, która oferuje tylko dla CDN OPT!MA. Różnorodność modułów sprawia, ze każda firma jest w stanie używać CDN OPT!MA jako dobrego i pewnego narzędzia codziennej pracy. Cecha wiodąca CDN OPT!MA jest nowoczesność - program pracuje z wykorzystaniem bezpiecznej i nowoczesnej bazy danych Microsoft SQL. Program CDN OPT!MA dostępny jest w modelu ASP czyli pracy przez Internet (CDN Online). Program doceniony przez wiele firm, działających w różnych branżach.

Portale / CMS

Posiadamy doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu portali internetowych opartych na darmowym systemie zarządzania treścią (CMS) dla platformy .NET jakim jest DotNetNuke. DotNetNuke to oprogramowanie stworzone w technologii ASP.NET, za pomocą którego w latwy sposób można budować serwisy WWW o konstrukcji portalowej. Jest to odpowiednik opensource'owego systemu portalowego PHP Nuke, tyle ze oparty o technologie Microsoftu (jednak rozpowszechniany za darmo, wraz ze źródłami).

Systemy raportujace

W zakresie systemów raportujący proponujemy naszym klientom SQL Server Reporting Services firmy Microsoft. Uslugi SQL Server 2005 Reporting Services rozszerzają platformę Microsoft Business Intelligence (BI), umożliwiając dotarcie do pracowników merytorycznych, którym potrzebny jest dostęp do danych biznesowych. Reporting Services to korporacyjne serwerowe środowisko raportowania, zarządzane za pośrednictwem usług sieciowych. Raporty mogą być dostarczane w wielu różnych postaciach, z wieloma funkcjami interaktywnymi i możliwościami drukowania. Złożone analizy mogą być dystrybuowane do szerokiej grupy odbiorców jako źródła danych dla kolejnych procesów inteligencji biznesowej. Usługi Reporting Services — jako zintegrowany składnik SQL Server 2005 — zapewniają: wysoko wydajny silnik przetwarzania i formatowania raportów, bogaty zestaw narzędzi do tworzenia i przeglądania raportów oraz zarządzania nimi, rozszerzalna architekturę i otwarte interfejsy umożliwiajace osadzanie raportów lub integrowanie rozwiązań raportowania w zróżnicowanych środowiskach informatycznych.