Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Głównym celem naszej firmy jest tworzenie oprogramowania komputerowego. Rozwiązania dostosowujemy do konkretnych wymagań naszego klienta. Dbamy o łatwość obsługi oraz niezawodność tworzonych produktów. Nasze aplikacje charakteryzują się przemyślanym interfejsem użytkownika. Oferujemy cały szereg usług programistycznych, począwszy od prostych aplikacji, poprzez rozwiązania bazodanowe aż do złożonych technologii funkcjonujących w oparciu o serwery aplikacji. Tworzymy oprogramowanie desktopowe, aplikacje typu Web dostępne z poziomu przeglądarki internetowej oraz systemy mobilne.

Serwis i wsparcie

Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny naszych produktów. Każdy wykorzystywany w firmie system informatyczny wymaga bieżącej konserwacji, a także okresowych czynności serwisowych. Jako integrator rozwiązań informatycznych doskonale znamy wszystkie aspekty funkcjonowania systemów informatycznych w firmach. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze o sprawnym działaniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie w firmie decydują, oprócz cech samego programu, również kwestie techniczne, a także otoczenie organizacyjne, w którym odbywa się eksploatacja oprogramowania. Wiemy, gdzie mogą tkwić źródła problemów i jak je eliminować.

Integracja systemów

Stworzenie systemu komputerowego wymaga zespolenia działań w różnych sferach techniki komputerowej. Działania te, nazywane integracja systemowa, to połączenie wiedzy z zakresu sieciowych systemów operacyjnych, okablowania strukturalnego, technologii sieciowych i infrastruktury telekomunikacyjnej. Aby zintegrować system komputerowy z już istniejącym w firmie oprogramowaniem niezbędna jest szeroka wiedza dotycząca min. modelu działalności biznesowej podmiotu, różnych uwarunkowań gospodarczych.

Doradztwo informatyczne

Pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych. Doradzamy rozwiązania gwarantujące wysoka jakość i niezawodność przy akceptowalnych cenach. Dzięki dobrej znajomości rynku i dostępnych technologii jesteśmy w stanie zadbać o to, aby nasi klienci wydawali swoje pieniądze w sposób efektywny.